Super oferta na usługi hostingowe

Państwo: Polska
Miasto: Koszalin
Imię i nazwisko: Bartosz Aksamit
Kontakt mailowy: bartosznethost@host.com
Opis:
Czy kiedykolwiek byłeś w 100% zadowolony z obsługi hostingowej? Czy zdarzyło Ci się, aby serwery, z których korzystasz były w pełni sprawne i co ważniejsze, by można było wszystko robić bez problemów? Czy opłaty za miejsce na serwerach naprawdę były w ciekawych cenach, takich że prawie nie odczuwalnych? Jeżeli nie to dobrze że czytasz te słowa, gdyż w chwili obecnej jesteśmy w stanie zaoferować Ci najlepsze usługi hostingowe w Polsce. Nasz sprzęt jest najwyższej jakości, posiadamy ciekawe promocje cenowe, szczególnie dla firm jednoosobowych. Sprawdź naszą ofertę jeszcze dziś.


Odpowiedzi: Czy na pewno super opcja?

Imię i nazwisko: Karol Tred
Treść:
Witam, na czym polega ten Wasz tani hosting? Wszyscy krzyczą że mają tani hosting, a później albo wszystko nie działa, albo działa wolno! W czym jesteście lepsi, dlaczego mam właśnie wybrać Waszą ofertę? Proszę o szybką odpowiedź, gdyż w chwili obecnej jestem na etapie dopinania szczegółów dotyczących wyboru firmy hostingowej.Odpowiedzi: Proszę sprawdzić, nie pożałuje Pan!

Imię i nazwisko: Bartosz Aksamit
Treść:
Witam Pana, proszę sprawdzić skrzynkę pocztową, gdyż to właśnie tam przesyłam wszelkie niezbędne informacje, jeżeli jest Pan dalej zainteresowany, to proszę odpisać na email. Myślę ze skonfigurujemy najlepszą dla Pana ofertę