Szukam hydraulika kompletnego i taniego

Państwo: Polska
Miasto: Wrocław
Imię i nazwisko: Norbert Siemaszko
Kontakt mailowy: siemaszkolego@wp.pl
Opis:
Witam serdecznie, od niedawna mieszkam we Wrocławiu. Zakupiłem tutaj mieszkanie w niezbyt dobrym stanie, dlatego też mam pytanie do wszystkich tych, którzy zajmują się usługami drobnymi, takimi jak hydraulika. Ile może kosztować wymiana kompletnej hydrauliki w domu, oczywiście pod warunkiem że posiadam wszystko co niezbędne. Chodzi mi o samą usługę, tak że przyjdzie hydraulik i naturalnie wszystko zrobi szybko i tanie 😉


Odpowiedzi:Tanio- więcej informacji

Imię i nazwisko: Tadeusz Kamiński
Treść:
Witam Panie Norbercie i cieszę się, że zamieszkał Pan w naszym mieście. Z tego też tytułu pragnę polecić swoje usługi. Oczywiście nie podał Pan istotnych informacji, czyli jaki metraż mieszkania, które piętro, czy dom, czy mieszkanie. Jeżeli mieszkanie to do kogo należy, ile mieszkań w pionie. Dodatkowo nie wiemy czy to nowe budynki czy stare. Jeżeli otrzymam informacje to na pewno dokładnie wycenię ofertę. W chwili obecnej może Pan zapoznać się z kompletnymi usługami pod poniższym linkiem:
hydraulik Wrocław tanioOdpowiedzi:

Imię i nazwisko: Norbert Siemaszko
Treść:
Witam, dziękuję za odpowiedź. Z uwagi iż nie mam zbyt wiele czasu aby odpisywać, wieczorem przysiądę i napiszę prywatną wiadomość. Mam nadzieję, że na tej podstawie będzie Pan w stanie dokładnie określić koszta wymiany hydrauliki. Pozdrawiam i czekam na odzew.